22. Gwiazdka na Rynku - Nagrody

Drukuj

  1. Kacper Kończak – Czekanów
  2. Maria Szukalska – Czekanów
  3. Magdalena Kubicka – Gorzyce Wielkie
  4. Katarzyna Miśkiewicz – Ostrów Wielkopolski
  5. Emil Hendrysiak – Ostrów Wielkopolski
  6. Beata Jasik – Ostrów Wielkopolski
  7. Oliwia Strzelczyk – Sieroszewice
  8. Joanna Bała – Ostrów Wielkopolski
  9. Ewelina Kubis – Dębnica
  10. Filip Nych – Ostrów Wielkopolski
  11. Julia Aniołowska –Topola Mała
  12. Aleksandra Kukułka – Nowe Skalmierzyce
  13. Aleksandra Spiżak – Ostrów Wielkopolski
  14. Jakub Przybylski – Ostrów Wielkopolski
  15. Nikodem Ulbrych – Ostrów Wielkopolski
  16. Dominika Szczepańska – Ostrów Wieklopolski
  17. Wiktoria Sołtysiak – Ostrów Wielkopolski
  18. Sara Gaszczyńska – Łazienna 1
  19. Teresa Kiełbik – Kalisz
  20. Mikołaj Sieradzki – Ostrów Wielkopolski
  21. Mikołaj Paluszkiewicz – Nowe Skalmierzyce
  22. Łukasz Łukawski – Ostrów Wielkopolski
  23. Magdalena Grabarek – Chotów
  24. Julia Staszak – Kalisz
  25. Michał Uladajka – Gostyczyna
  26. Kamil Zając – Wysocko Małe
  27. Angelika Motyl – Jaskółki
  28. Dawid Głubisz – Ostrów Wielkopolski
  29. Adrian Rutkowski – Ostrów Wielkopolski
  30. Olga Cieślak – Ostrów Wielkopolski
  31. Anna Sagała – Ostrów Wielkopolski
  32. Krzysztof Kornaszewski – Ostrów Wielkopolski
  33. Alicja Szewczyk – Jaskółki
  34. Hubert Pacyna – Kałkowskie
  35. Arkadiusz Szypuła – Ostrów Wielkopolski
  36. Wojciech Maciejewski – Ostrów Wielkopolski
  37. Konstancja Duleba-Garncarek – Nowe Skalmierzyce
  38. Piotr Grabarz – Nowe Skalmierzyce
  39. Ewa Janicka – Zacharzew
  40. Halina Chmielewska – Ostrów Wielkopolski
  41. Jakub Kurek – Chynowa
  42. Ola Płomieiska – Leziona
  43. Wojciech Makowski – Ostrów Wielkopolski
  44. Danuta Kaczmarek – Ostrów Wielkopolski
  45. Maria Żuraw – Odolanów
  46. Tomasz Gomółka – Wtórek
  47. Joanna Dobras – Wysocko Małe
  48. Damian Nadstawek – Przygodziczki
  49. Ilona Sikora – Ostrów Wielkopolski
  50. Sandra Krupka – Cegły
  51. Wiktor, Agnieszka Borowscy – Ostrów Wielkopolski
  52. Magda Sobczak – Ostrów Wielkopolski
  53. Jolanta Gawlik – Wysocko Małe
  54. Mikołaj Junory – Gorzyce Wielkie
  55. Olga Cieślak – Ostrów Wielkopolski
  56. Kacper Unsy – Jaskółki
  57. Ola Paluszek – Rąbczyn
  58. Jan Klimek – Ostrów Wielkopolski
  59. Nikodem Baran – Rąbczyn
  60. Włodzimierz Mieloch – Ostrów Wielkopolski
  61. Grażyna Leszczyńska – Przygodzice
  62. Halina Glinkowska – Wysocko Wielkie
  63. Filip Waligóra – Raszków
  64. Wiktoria Talaga – Sobótka
  65. Klaudia Wiertelak – Radłów
  66. Wojciech Liszewski – Chruszczyny
  67. Natalia Marciniak – Kołątajew
  68. Kacper Nogaj – Strzegowa
  69. Maria Newes – Śmiłów
  70. Filip Spalony – Bogufałów
  71. Magdalena Walczak - Skalmierzyce

 

ODBIÓR NAGRÓD W SIEDZIBIE STOWARZYSZENIA

Poniedziałek 10:00 - 11:30

Czwartek 16:30 - 17:30

Stowarzyszenie "Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski"

ul. Wolności 8

63-400 Ostrów Wielkopolski

Mapa dojazdu tutaj

Odsłony: 2241