XXV Gwiazdka na Rynku

Drukuj

Zapal światło ponad nami 

17 grudnia 2017

 

Lista osób ,które wylosowały nagrody :

  1. Marika Skoczyńska    Wtórek    
  2. Ryszard Witoń    Radłów     
  3. Bartek Gomułka    Wtórek    
  4. Zosia Mrotek    Sadowie    
  5. Maciej Walotka    Pawłów    
  6. Filip Waligóra    Raszków     
  7. Anna Siwek    Ostrów Wielkopolski    
  8. Katarzyna Kubiak    Ostrów Wielkopolski    
  9. Sabina Kupczyk    Ostrów Wielkopolski    
  10. Tomasz Piaskowski    Ostrów Wielkopolski    
  11. Agnieszka Cieśla    Śmiłów    
  12. Nela Herka    Ostrów Wielkopolski    
  13. Roman Szóstak    Ostrów Wielkopolski    
  14. Przemysław Wypych    Radłów    
  15. Emilia Sołtysiak    Ostrów Wielkopolski    
  16. Natalia Jankowska    Topola Osiedle     
  17. Bogusława Stasiak    Ostrów Wielkopolski    
  18. Malwina Ferka    Ostrów Wielkopolski    
  19. Maja Kruszyk    Ostrów Wielkopolski    
  20. Justyna Rutkowska    Ostrów Wielkopolski    
  21. Marzena Wrzosek    Kalisz    
  22. Joanna Jankowska    Ostrów Wielkopolski    
  23. Paulina Robotnikowska    Huta    
  24. Maja Kryjom    Ostrów Wielkopolski    
  25. Artur Kędzierski    Ostrów Wielkopolski     
  26. Kamila Wysota    Ostrów Wielkopolski    
  27. Dawid Głubisz    Ostrółw Wielkopolski    
  28. Leszek Pera    Ostrów Wielkopolski     
  29. Michał Gąbka    Granowiec    
  30. Aleksander Skupiński    Ostrów Wlkp.    
  31. Julia Kalinowska    Onęber     
  32. Seweryn Skorupka    Ostrów Wielkopolski     
  33. Jakub Kociemba    Ostrów Wielkopolski    
  34. Agnieszka Hasińska    Łąkociny    
  35. Katarzyna Gajda    Ostrów Wielkopolski     
  36. Maja Puchalska    Ostrów Wielkopolski     
  37. Dagmara Duczmal    Chojnik    
  38. Daniel Przymescki    Ostrów Wielkopolski    
  39. Łukasz Kamiński    Ostrów Wielkopolski    
  40. Mirosława Szóstak    Ostrów Wielkopolski    
  41. Wiktoria Bielska    Kocina    
  42. Roland Winkiel    Ostrów Wielkopolski    
  43. Dawid Borecki    Kużnica Kącka    
  44. Aleksandra Strzelczak    Ostrów Wielkopolski    
  45. Roksana Grzelewska    Ostrów Wielkopolski     
  46. Julia Kokot    Cegły     
  47. Maciej Przepióra    Ostrów Wielkopolski    
  48. Joanna Rosik    Ostrów Wielkopolski    
  49. Klasa I    Pawłów    
  50. Nikodem Zmyślony    Janków Przygodzki    
  51. Marysia Szukalska    Czekanów    
  52. Joanna Brucheiser    Ostrów Wielkopolski    
  53. Żaneta Kruk Jurek    Gniazdów    
  54. Bernadeta Sikora    Ostrów Wlkp.    
  55. Iwona Waligóra    Raszków    
  56. SP klasa III B    Daniszyn    
  57. Katarzyna Galewska    Nowe Skalmierzyce     
  58. Wiktoria Kowalczyk    Kąty Śląskie    
  59. Magda Błaszczak    Mączniki    
  60. Ola Winiecka    Ostrów Wlkp.    
  61. Jarosław Miara    Karski    
  62. Helena Matysiak    Czarnylas    
  63. Jolanta Smykacz    Lewków Osiedle    
  64. Joanna Bakalarek    Ostrów Wlkp.    
  65. Bartosz Wilczura    Biskupice Ołoboczne    
  66. Łukasz Kosmala    Ostrów Wielkopolski    
  67. Bartosz Fabiszczak    Gostyczyna    
  68. Maksymilian Jasek    Ostrów Wielkopolski    
  69. Ryszard Warkocki    Jarocin    
  70. Hania Kaczocha    Ostrów Wielkopolski    

Gratulujemy:

Uwaga:

Nagrody można odbierać w siedzibie Stowarzyszenia ”Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski” w Ostrowie Wielkopolskim ulica Wolności 8 (w podwórzu za przedszkolem).

 

Wydawanie nagród:

Poniedziałek  10:00  -  11:30
Czwartek       16:30  -  17:30

Nagrody zgodnie z regulaminem Urządzania Loterii Fantowej będą wydawane do dnia 12 stycznia 2018 roku.

Po tym terminie nagrody nie będą wydawane.

Wszystkim, którzy kupili cegiełkę dziękujemy za pomoc dla dzieci pokrzywdzonych przez los.

Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2018.

 

Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Adam Wasiela

Odsłony: 249