XXIV GWIAZDKA NA RYNKU

Drukuj

Zapal światło ponad nami…
18 grudnia 2016

Lista nagród:

1. Izabela Łyszawa

Górzno

2. Klasa 6

Uciechów

3. Wiktor Sówko

Chotów

4. Marek Nawrot

Ostrów Wlkp.

5. Patrycja Kopa

Gorzyce Wielkie

6. Krzysztof Komorowski

Ociąż

7. Barbara Cieślińska

Czarnylas

8. Ryszard Mróz

Ostrów Wlkp.

9. Paulina Wczesna

Przygodzice

10. Paweł Gierczyński

Gorzyce Wielkie

11. Karol Kasprzak

Ostrów Wlkp.

12. Stefan Nowacki

Kalisz

13. Dagmara Duczmal

Sośnie

14. Sebastian Guzikowski

Ostrów Wlkp.

15. Leokadia Łuczak

Ostrów Wlkp.

16. Roksana Klich

Ostrów Wlkp

17. Zofia Namysł

Ostrów Wlkp.

18. Alicja Karpińska

Ostrów Wlkp

19. Dawid Bury

Ostrów Wlkp.

20. Agata Rybak

Ostrów Wlkp.

21. Barbara Rybak

Ostrów Wlkp.

22. Klaudia Szewczyk

Ostrów Wlkp.

23. Ryszard Wawrocki

Jarocin

24. Monika Lisiecka

Ostrów Wlkp.

25. Kacper Czajka

Ostrów Wlkp.

26. Iwona Duczmal

Ostrów Wlkp

27. Koszarda Kajewak

Chruszczyny

28. Zuzanna Cierlak

Gorzyce Wielkie

29. Michał Paszkowiak

Ostrów Wlkp.

30. Anna Zudlińska

Ostrów Wlkp.

31. Sylwia Jezierska

Śliwniki

32. Hubert Uciechowski

Ostrów Wlkp.

33. Dorota Waliszewska

Ostrów Wlkp.

34. Wiktor Malesa

Wysocko Wielkie

35. Oliwer Kalbarczyk

Ostrów Wlkp.

36. Anna Kostrzewska

Ostrów Wlkp.

37. Małgorzata Pietrzyk

Ostrów Wlkp.

38. Patryk Ląg

Ostrów Wlkp.

39. Aneta Tasarek

Ostrów Wlkp.

40. Antoni Szlachta

Łąkociny

41. Wiesława Wolniak

Ostrów Wlkp.

42. Monika Niełacna

Karski

43. Blanka Nowak

Wysocko Małe

44. Sebastian Gierzykowski

Ostrów Wlkp.

45. Bartosz Karbowy

Kocina

46. Weronika Ratajszczak

Ostrów Wlkp.

47. Julia Tomala

Śmiłów

48. Piotr Bartczak

Ostrów Wlkp.

49. Grzegorz Fabiszczak

Gostyczyna

50. Wiktor Kałajak

Ostrów Wlkp.

51. Tymon Kokot

Przygodzice

52. Ada Czajka

Ostrów Wlkp.

53. Wiktoria Kowalczyk

Kąty Sląskie

54. Maja Kowalczyk

Ostrów Wlkp.

55. Beata Pluta

Nowe Skalmierzyce

56. Marcin Nawrot

Ostrów Wlkp.

57. Jesica Koryciak

Chruszczyny

58. Nina Gaszczyńska

Gostyczyna

59. Michał Janicki

Zacharzew

60. Bianka Kupczyk

Ostrów Wlkp.

61. Agnieszka Jędras

Boczków

62. Paulina Leka

Ostrów Wlkp.

63. Bożena Ibron

Ostrów Wlkp.

64. Aleksandra Chorecka

Kużnica Kącka

65. Malwina Kusza

Ostrów Wlkp.

66. Maja Świec

Biskupice

67. Marcin Rybak

Ostrów Wlkp.

68. Igor Grzęda

Gostyczyna

69. Katarzyna Stleta

Ostrów Wlkp.

70. Sandra Krupka

Cegły

71. Weronika Chałupnik

Ostrów Wlkp.

72. Aleksandra Ziętek

Raszków

73. Maja Rembiak

Czekanów

74. Mieszko Szczepaniak

Ostrów Wlkp.

75. Katarzyna Poczta

Mazury

76. Sara Gaszczyńska

Leziona

77. Jakub Grzeszczyk

Strzegowa

78. Kacper Jańczak

Chotów

79. Aleksander Szwedek

Ostrów Wlkp.

80. Kamila Wichura

Radłów

81. Bożena Chmielewska

Ostrów Wlkp

82. Adrian Skrobański

Kałkowskie

83. Urszula Niewiejska

Ostrów Wlkp.

84. J. Zawiślak

Daniszyn

 

Gratulujemy!

Uwaga!

Nagrody można odbierać w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski” w Ostrowie Wielkopolskim ulica Wolności 8 (w podwórzu, za przedszkolem).

Wydawanie nagród :

    Poniedziałek 10,oo - 11,3o

    Czwartek 16,3o - 17,3o

Nagrody - zgodnie z regulaminem Urządzania Loterii Fantowej będą wydawane do dnia 13 stycznia 2017 roku. Po tym terminie nagrody nie będą wydawane. 

Wszystkim, którzy kupili cegiełkę dziękujemy za pomoc dla dzieci pokrzywdzonym przez los!

Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenie oraz zdrowego Nowego 2017 Roku

Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Adam Wasiela

 

Odsłony: 259